MADE IN POLAND

MIĘDZYNARODOWE TARGI TKANIN I DODATKÓW FAST TEXTILE

8 kwietnia 2016

Uwaga! III edycja Międzynarodowych Targów Tkanin i Dodatków Fast Textile odbędzie się już 16-19 listopada 2016 r.  Serdecznie zapraszamy!

Czemu warto wziąć udział w Międzynarodowych Targach Tkanin i Dodatków Fast Textile?

Międzynarodowe Targi Tkanin i Dodatków Fast Textile są najważniejszą imprezą branży tekstylnej, która odbywa się w Polsce. Wydarzenie powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku poświęconego tej tematyce i szybko stało się największym przedsięwzięciem tego typu w Europie Środkowej. Oferta Targów wzbudza zainteresowanie, szczególnie ze względu na rekordową ilość producentów biorących udział w wydarzeniu. Daje to możliwość zamówienia bądź kupieni materiałów niezbędnych do produkcji odzieży, w tym m.in. tkanin, dodatków, przędzy, różnych akcesoriów krawieckich, maszyn do szycia lub innych sprzętów.

Targi odbędą się w nowej lokalizacji: Międzynarodowe Centrum Targowo-Wystawiennicze Ptak, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn. 

Udział w Targach jest świetną okazją do tego, żeby poznać najgorętsze trendy sezonu wiosna/lato 2017 oraz poznać nowinki technologiczne wykorzystywane w przemyśle tekstylnym.

Wydarzeniem towarzyszącym Targom jest Forum Tekstylne. W jego ramach odbywają się liczne prelekcje i wykłady dedykowane technologiom oraz specjalistycznym strategiom używanym w przemyśle tekstylnym.

Może ci się spodobać również

Brak Komentarzy

Zostaw Komentarz