MARKI

L’attore

8 kwietnia 2016

logo

„L’attore to synonim wysokiej jakości i niebanalnego stylu, który nadaje się na każdą okazję” w taki sposób marka określa sama siebie. Pojawiające się już od dwudziestu lat na rynku modowym kolekcje doskonale obrazują te słowa. L’attore kieruje swą ofertę do kobiet w każdym wieku, które cenią elegancję nie tylko przy zobowiązujących okazjach, ale również na co dzień.

Znakiem rozpoznawczym tej marki są przede wszystkim niebanalne fasony, jak również zgodność z najnowszymi, światowymi trendami, przy jednoczesnym dbaniu o wysoką jakość materiałów oraz samo wykonanie.

spodnie-damskie-w-kant

spodnica-z-kontrafaldami

L’attore to nie tylko sukienki, spodnie, żakiety, czy bluzki. To swoista społeczność miłośniczek mody, połączonych pasją do ubrań. Marka wraz z jej wielbicielkami zaangażowała się między innymi w charytatywną zbiórkę na rzecz Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”.

Sklepy firmowe L’attore mieszczą się w Warszawie, Sieradzu, Nadarzynie i Zielonce. Ponieważ marka ta współpracuje z PtakModą, Domem Mody Polskich Producentów produkty dostępne są również w Kaliszu i Wrocławiu.

Produkty dystrybuowane są również w sklepach internetowych. Ubrania L’attore znaleźć można na największych platformach modowych, takich jak: DaWanda, Showroom, Pakamera.pl, La Moda, czy PtakModa.com

Może ci się spodobać również

Brak Komentarzy

Zostaw Komentarz