MARKI

Vittoria Giovani — Fashion Size +

6 kwietnia 2016

vittoria_giovani_s

Vittoria Giovani, należąca do Przedsiębiorstwa Konfekcyjnego EMMA, to marka, która już od 20 lat istnieje na polskim rynku modowym. Swój sukces i wciąż rosnącą popularność zawdzięcza zainteresowaniu i aprobacie kobiet, których modowe potrzeby często nie były rozumiane. Wśród bogatego asortymentu tej marki znajdują się sukienki, tuniki, bluzki, spodnie, żakiety czy spódnice w rozmiarach 42-60. Dzięki nim miłośniczki mody mogą wreszcie poczuć się kobieco i atrakcyjnie w swoim ciele. Marka Vittoria Giovani udowadnia, że duża moda może być zgodna z najnowszymi trendami, które pięknie prezentują się na kobiecych krągłościach.

zakiet-damski-zapinany-na-suwak

spodnica-olowkowa-z-suwakami

Odzież sygnowaną metką Vittoria Giovani można kupić aż w dziesięciu butikach na terenie Polski. Sklepy stacjonarne znajdują się w Białej Podlaskiej, Białymstoku, Katowicach, Legnicy, Lublinie, Rumii, Stalowej Woli, Swarzędzu, Wrocławiu, Łodzi. Ponieważ marka ta współpracuje z PtakModą, Domem Mody Polskich Producentów, jej produkty znaleźć można również w podwarszawskim Nadarzynie, Rzgowie i Kaliszu.

Jako nowoczesna marka, w pełni rozumiejąca potrzeby współczesnych klientek, Vittoria Giovani prowadzi również sprzedaż internetową. Odzież kupować można zarówno detalicznie, jak i hurtowo bezpośrednio u producenta oraz poprzez sklep internetowy PtakModa.com.

Może ci się spodobać również

Brak Komentarzy

Zostaw Komentarz