AKTUALNOŚCI

SZUKAJ W PTAKU

CENTRUM HURTOWE PTAK

2500
POLSKICH PRODUCENTÓW I IMPORTERÓW ODZIEŻY W JEDNYM MIEJSCU

PTAK jest największym w Europie Środkowej kompleksem łączącym sprzedaż hurtową i detaliczną odzieży. Miejsce to rozpoczęło swoją działalność w 1993, a dziś jest centrum eksportu polskiej mody na rynki światowe.

Największą częścią Miasta Mody PTAK jest centrum hurtowe, najpopularniejsze miejsce zaopatrzenia sklepów i butików odzieżowych w Polsce. Codziennie funkcjonują tu tysiące firm produkujących odzież, w większości polscy producenci.

Miasto Mody PTAK usytuowane jest w sercu Polski, bezpośrednio przy głównym węźle komunikacyjnym: na skrzyżowaniu autostrady A1 z drogą ekspresową S8.

WYNAJMIJ STOISKO W HALI S

Zapraszamy do wzięcia udziału w przetargu na stoisko w Hali S, który odbędzie się 4 września w Mieście Mody PTAK.

Przetarg odbędzie się za:
  • 00 dni
  • 00 godzin
  • 00 minut
  • 00 sekund

ZAKUPY ONLINE

Ptak – Zakupy Hurtowe
ZAKUPY HURTOWE
Ptak Fashion City

Aby szybko i wygodnie zamówić odzież od polskich producentów, skorzystaj z naszej hurtowni internetowej. Ten innowacyjny projekt to największa tego typu platforma w Polsce, która pozwala na robienie zakupów hurtowych bezpośrednio z Twojego butiku lub z domu.

Z hurtowni online korzystają użytkownicy z całego świata – dołącz do nich i oferuj swoim klientom najmodniejsze wzory i modele.

Ptak Moda
ZAKUPY DETALICZNE
Ptak Moda

Ptakmoda.com to sklep internetowy, który pod jedną marką oferuje ubrania najlepszych polskich projektantów. Wszystkie kolekcje tworzone są z myślą o nowoczesnych, stylowych kobietach – nasze krótkie i oryginalne serie odzieży pozwalają nadążać za najświeższymi trendami w modzie.

Oferta Ptakmoda.com kusi różnorodnością oraz najwyższą jakością tkanin i dodatków, a wszystko to w atrakcyjnych cenach i z dostawą do domu.

DOM MODY POLSKICH PRODUCENTÓW

Ptak Moda
PTAK MODA

W Mieście Mody PTAK znajduje się Ptakmoda, największa w Polsce hurtownia odzieży damskiej i dziecięcej, zrzeszająca ponad 300 producentów z Polski. W jednym miejscu klienci hurtowi oraz detaliczni mają okazję kupić modne ubrania w atrakcyjnych cenach. Od 2015 roku działa również druga hurtownia Ptakmoda w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.

logo-ptakoutlet-min
Ptak Outlet

Każdego fana zakupów z pewnością zainteresuje Ptak Outlet – jedno z największych w Europie Środkowej centrów outletowych z markowymi ubraniami od najpopularniejszych światowych brandów. Ptak Outlet to gratka dla łowców okazji: modne ubrania można tu kupić w cenach co najmniej 30% niższych od cen w regularnych sklepach i galeriach handlowych. Miejsce to przyciąga ponad 2 miliony klientów rocznie – kuszą tu niskie ceny w sklepach takich marek, jak Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Lacoste, Nike, Adidas, Reebok, Kazar, Guess, Reserved, Mohito, Cropp, House i innych.

torebki
Tydzień butów i torebek

Tydzień butów i torebek w dniach 15-21 maja w Ptak Outlet to mega rabaty do 70% w markowych sklepach. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni znajdą coś dla siebie w sklepach Kazar, Venezia, Badura, Hogl, Ecco, Nike, New Balance, Puma, 4F, Martes Sport i wielu innych.

WYSZUKIWARKA