Milskór

 In галантерея и аксессуары

Witamy na stronie producenta toreb skórzanych – firmy Milskór. Jest nam niezmiernie miło oznajmić, iż istniejemy na rynku już ponad 20 lat, wciąż doskonaląc nasze wyroby oraz wprowadzając do sprzedaży torebki dla każdego – niezależnie od wieku, stylu czy osobistych upodobań Klientów.

Nasza historia sięga roku 1987, kiedy to po wydzieleniu się ze spółki postanowiliśmy samodzielnie zaistnieć w branży kaletniczej. Chęć osiągnięcia zysku, jaka niewątpliwie kierowała nami podczas otwierania firmy, szybko przemieniła się w ambitne plany rozwoju. Dzięki niebanalnym pomysłom, urozmaiconej kolorystyce, wysokiej fachowości naszych kadr i drobiazgowej kontroli jakości udało nam się stopniowo rozszerzać rynki zbytu.

Dziś Milskór to znana i pewna marka, o wieloletnim doświadczeniu i wyrobionej tradycji. Dzięki produktom wysokiej jakości oraz profesjonalnej obsłudze zyskujemy wielu nowych Klientów, którzy najczęściej zostają z nami
i rozprowadzają nasze wyroby w rozmaitych punktach na terenie całej Polski, jak i Rosji, Litwy, Białorusi, Ukrainy, Słowacji, Czech, Niemiec, Szwecji i Bułgarii.

Dokonujemy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Służy temu nie tylko nowoczesny park maszynowy, jakim bez wątpienia możemy się poszczycić, lecz chyba przede wszystkim profesjonalizm i dbałość
o każdy szczegół, co stało się domeną naszych kadr.

Pasja, oddanie i wielkie serce, z jakim oddajemy każdą naszą torebkę w ręce Klienta sprawia, że jesteśmy firmą, której można zaufać.

WYSZUKIWARKA