ptakmoda

Ptakmoda to kolekcje odzieży damskiej i dziecięcej, tworzone całkowicie w Polsce – od projektu, przez materiały, po wykonanie. Ogromny wybór, zmienność kolekcji oraz oryginalne wzornictwo oparte o najświeższe trendy ze światowych wybiegów sprawiają, że marka jest popularna zarówno wśród klientów hurtowych, jak i detalicznych. Ptakmoda jest rozpoznawalna w kraju oraz zagranicą, o czym świadczy udział marki w największych targach mody na całym świecie, np. Ukrainian Fashion Week, Międzynarodowych Targach Mody w Brnie czy Bogota Fashion Week.

HURT

Sklep stacjonarny Ptakmoda w Mieście Mody PTAK w Nowej Hali G to gwarancja udanych zakupów. W jednym miejscu można znaleźć starannie wyselekcjonowane ubrania prosto od 300 popularnych polskich producentów. Ptakmoda to największa stacjonarna hurtownia odzieży w Polsce.

 Kolekcje Ptakmoda możesz również kupić hurtowo online – postaw na jakość i sprawdź dostępność naszych ubrań już teraz.

DETAL

Ptakmoda to również raj zakupów dla modnej kobiety, która polskie kolekcje może kupić detalicznie w sklepie stacjonarnym w Nowej Hali G w Mieście Mody PTAK. Fanki zakupów internetowych mogą również skorzystać ze sklepu online ptakmoda.com.

Jeśli chcesz zrobić modne zakupy detaliczne już teraz, nie zwlekaj i poznaj bogatą ofertę Ptakmoda w sklepie online.

Ptakmoda w całej Polsce:

Ptakmoda posiada również sieć sklepów detalicznych w całej Polsce, dzięki czemu kolekcje ubrań z metką „made in Poland” może kupić każda podążająca za trendami kobieta. Dla Ptakmoda kolekcje dobierali już tak sławne osobistości polskiej mody, jak Eva Minge czy Maciej Zień. Jeśli chcecie mieć w swojej szafie sukienki, bluzki czy spódnice wybrane przez topowych projektantów i stylistów, koniecznie odwiedźcie jeden z naszych sklepów:

  • RZGÓW – Ptak Moda – ul. Żeromskiego 6, 95-030 (siedziba główna)
  • RZGÓW – Ptak Moda Outlet (końcówki kolekcji w cenach outletowych) – ul. Żeromskiego 6, 95-030
  • NADARZYN – Ptak Warsaw Expo – Aleja Katowicka 62, 05-830
  • WROCŁAW – Magnolia Park – ul. Legnicka 58, 54-204
  • CZĘSTOCHOWA – Galeria Jurajska – al. Wojska Polskiego 207, 42-200
  • POZNAŃ – Centrum Handlowe Pestka – Aleje Solidarności 47

WYSZUKIWARKA