ptakmoda

W Mieście Mody znajduje się Ptakmoda, największa w Polsce hurtownia odzieży damskiej i dziecięcej, zrzeszająca ponad 500 producentów z Polski. W jednym miejscu klienci hurtowi oraz detaliczni mają okazję kupić modne ubrania w konkurencyjnych cenach. Od 2015 roku działa również druga hurtownia Ptakmoda w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.

Aby ułatwić zakupy, Ptakmoda oferuje 3 sekcje sprzedaży: kobiety, size+ i dzieci. Wszystkie ubrania Ptakmoda są tworzone w Polsce, przy użyciu materiałów i dodatków z najwyższej półki. W Domu Mody Polskich Producentów można kupić krótkie i unikatowe serie odzieży, a nowe kolekcje powstają nawet kilka razy w miesiącu. Ogromny wybór – razem blisko 100 000 modeli ubrań – gwarantuje udane zakupy.

Ptakmoda cyklicznie otwiera nowe sklepy detaliczne w najpopularniejszych galeriach w całej Polsce. Aktualnie sklepy stacjonarne, otwarte 7 dni w tygodniu, można znaleźć w:

  • Ptak Moda – ul. Żeromskiego 6, 95-030 Rzgów (siedziba główna)
  • Ptak Warsaw Expo – Aleja Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn
  • Magnolia Park – ul. Legnicka 58, 54-204 Wrocław
  • Galeria Jurajska – al. Wojska Polskiego 207, 42-200 Częstochowa
  • Centrum Handlowe Pestka – Aleje Solidarności 47, Poznań

Ptakmoda rozwija sieć sprzedaży zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Marka promuje polskich producentów odzieży poprzez udział w międzynarodowych targach branżowych na całym świecie.