Wielkie święto mody trwa! Gorące trendy zagościły w halach Miasta Mody PTAK podczas Ptak Premier.

Pierwszy dzień imprezy upłynął w wyjątkowej atmosferze i wspaniałym towarzystwie. Wydarzenie rozpoczęło uroczyste otwarcie najnowszej, szesnastej już hali w Ptaku – Hali S. Wśród gości byli tak znamienici goście, jak Wojewoda Łódzki Zbigniew Rau, Przewodniczący Sejmiku Wojewódzkiego Marek Mazur, Senator Ryszard Bonisławski, Starosta Powiatu Łódzkiego Wschodniego Andrzej Opali, Zastępca Burmistrza Rzgowa Małgorzata Rózga.

Odwiedził nas również Maciej Zień, który na scenie głównej w Nowej Hali G zaprezentował kolekcję stylizacji z Domu Mody Polskich Producentów Ptakmoda i nagrodził najlepsze z prezentowanych marek. Swoje nowe kolekcje przedstawili też polscy producenci Miasta Mody PTAK.

Po kolejną dawkę pokazów mody i gwiazd zapraszamy przez weekend do Miasta Mody. W planie jest pokaz Super Size Plus by Ptakmoda z finalistkami programu Polsatu „Supermodelka Plus Size”. Gościnnie zobaczymy również Edytę Górniak, Maję Sablewską, Paprocki&Brzozowski, MMC i Patrizię Gucci. Podczas wydarzenia TVN Style będzie kręcić swój nowy program „Modna Polka” z Anią Lucińską.

Zapraszamy na Ptak Premiery do Miasta Mody PTAK w Rzgowie jeszcze do niedzieli, 17 września.

WYSZUKIWARKA