Już 29 września Miasto Mody Ptak wzbogaci się o kolejną atrakcję! Zapraszamy na wielkie otwarcie Gigantycznego Parku Dmuchańców Candy Park – największego w Polsce krytego parku zabaw dla dzieci!

W Candy Park czekają niesamowite atrakcje dla wszystkich dzieci kochających przygody i dobrą zabawę. Na powierzchni 2000 mkw znajdą się gigantyczne sięgające nawet 8 metrów wysokości dmuchane atrakcje, takie jak między innymi pobudzające wyobraźnię tory przeszkód, kształtujący koordynację giga-labirynt, zjeżdżalnie, zakręconą karuzelę czy kochany przez dzieci basen z piłeczkami.

Dla wszystkich ciekawych świata przygotowaliśmy manufakturę produkcji cukierków, w której dzieci na własne oczy zobaczą jak wygląda produkcja cukierków.

Znajdzie się też idealne miejsce dla rodziców – Candy Cafe to kawiarnia, w której będzie można spokojnie odpocząć, podczas gdy dzieci będą się dobrze bawić, a także zjeść pyszne ciasta, napić się kawy, herbaty czy zimnych napojów.

Candy Park to także idealne miejsce na zorganizowanie niezapomnianego przyjęcia urodzinowego – do dyspozycji będzie 7 przestronnych salek urodzinowych, a także bogate pakiety z niesamowitymi atrakcjami.

Zapraszamy na uroczyste otwarcie pięknego, kolorowego parku rozrywki Candy Park już 29 września – Miasto Mody Ptak, budynek obok Ptak Outlet.

WYSZUKIWARKA