Rozpoczęła się realizacja nowej hali w Mieście Mody PTAK. Hala będzie liczyć 8000 m2, a jej budowa zakończy się we wrześniu 2017.

Hala S będzie nowoczesnym obiektem położonym w bezpośrednim sąsiedztwie najpopularniejszego kompleksu handlowego w Ptaku, złożonego z hal A, B, C, D. Nowa hala będzie oferować atrakcyjne stoiska o powierzchniach od 42 m2 oraz wyróżniać się stoiskami z wejściami bezpośrednio z parkingu – tylko 20 stoisk będzie dostępnych w tej formule.

Podpisywanie umów najmu rozpocznie się dnia 19 maja o godzinie 10:00 w siedzibie firmy w Rzgowie, w Biurze Obsługi Klienta, przy ul. Żeromskiego 6.

UWAGA! W związku z ogromnym zainteresowaniem miejscem w Hali S, informujemy, że o wyborze lokalizacji decydować będzie kolejność podpisanych umów.

PTAK jest największym w Europie Środkowej kompleksem łączącym sprzedaż hurtową i detaliczną ubrań oraz centrum eksportu polskiej odzieży na rynki światowe. Można tu znaleźć ponad 2500 sklepów producentów i importerów ubrań, obuwia i akcesoriów, co sprawia, że PTAK jest najpopularniejszym miejscem zaopatrzenia sklepów i butików odzieżowych.

Potrzebujesz informacji? Zadzwoń!

+48 42 214 19 44

 

WYSZUKIWARKA

Hala S: sprzedaż stoisk od 19 maja!