Minimum formalności, maksimum korzyści

Obecność w sieci to jeden z najważniejszych elementów budowania pozycji marki. Szczególnie w branży odzieżowej, która w Polsce generuje już ponad 70% wszystkich transakcji e-handlowych. W odpowiedzi na potrzebę rynku, uruchomiliśmy w marcu nową platformę B2B. Po kilku miesiącach funkcjonowania, przyszedł czas na podsumowanie wyników korzystania z witryn na PTAKONLINE.COM. Te liczby mówią same za siebie.

PTAKONLINE.COM każdego dnia odwiedzają tysiące potencjalnych Klientów, co daje miesięcznie ponad 100 000 wejść z Polski, ponad 3000 wejść z Rosji i około 2000 ze Słowacji, a także tysiące wejść z kilkunastu innych krajów, nie tylko europejskich.

Na platformie można już odnaleźć najnowszą ofertę ponad 200 marek.

Średnio na PTAKONLINE.COM  dodajemy dziennie 200 produktów z oferty najemców. Miesięcznie na platformie pojawia się blisko 15 tysięcy zdjęć tych produktów. Produkty dodawane są na bieżąco 7 dni w tygodniu.

Dynamiczna aktualizacja ofert przekłada się na zakupowe zachowania Klientów – do tej pory na platformie tworzonych było średnio ponad 1300 kont klientów/mies., z których zadawano ponad 1200 zapytań ofertowych, generujących ok. 5000 wiadomości do najemców.

5 powodów, dla których warto być na PTAKONLINE.COM

  1. Łączy, bez pośredników, światowych hurtowników z producentami Miasta Mody Ptak
  2. Pozwala na efektywną promocję oferty z mediów społecznościowych na profesjonalnej platformie B2B
  3. Stwarza okazję do posiadania prestiżowego, spersonalizowanego adresu www za darmo – szybko i bez zbędnych formalności
  4. Daje możliwość udziału w ogólnopolskich i międzynarodowych kampaniach marketingowych, zarówno online, jak i offline
  5. Ułatwia zaprezentowanie swojej oferty, w przejrzystych kategoriach, bez żadnych ukrytych opłat

Jak to działa?
To proste. Zespół Miasta Mody, wykorzystując dostępne w mediach społecznościowych fotograficzne materiały producentów tworzy na PTAKONLINE.COM podstrony dla każdej marki rzgowskiego centrum. Z tak przygotowywanej oferty hurtownicy kompletują zamówienie, a ich zapytania trafią bezpośrednio do najemców. Przebieg transakcji pozostaje po stronie właściciela marki i hurtownika.

WYSZUKIWARKA