Zakończyliśmy VI edycję święta mody – PTAK PREMIERY: Nowe kolekcje jesień/zima 2017 w wielkim stylu rozpoczęły nowy sezon w polskiej modzie.

W dniach 15-17 września Miasto Mody PTAK wypełnili producenci, projektanci i miłośnicy mody z całego świata. Na scenie głównej w Nowej Hali G swoje nowe kolekcje zaprezentowali Paprocki&Brzozowski, MMC, Edyta Górniak, a także Maciej Zień, który dał popis swoim stylizacyjnym umiejętnościom, wybierając wspaniałe stroje z kolekcji Domu Mody Polskich Producentów Ptakmoda.

Stylizacje z kolekcji Ptakmoda zaprezentowały również finalistki programu telewizji Polsat „Supermodelka Plus Size”.

W sobotę, 16 września, gości gali wieczornej zachwyciła swoim głosem Edyta Górniak, która po pokazie swojej kolekcji – tworzonej we współpracy z marką Naoko – zaśpiewała na scenie swoje wielkie przeboje.

Podczas święta mody gościliśmy również telewizję TVN Style, która nagrywała odcinek swojego nowego programu z prowadzącą Anią Lucińską. Uczestniczki show uległy niebywałej metamorfozie – a o piękne stylizacje zadbali producenci z Miasta Mody, których ubrania wkrótce pojawią się na ekranach telewizorów.

Wydarzeniami towarzyszącymi święcie mody były m.in. otwarcie Hali S – najnowszej i najnowocześniejszej hali w Mieście Mody – oraz ceremonia wręczenia prestiżowych Złotych Manekinów.

Już teraz zapraszamy na kolejną edycję PTAK PREMIER, która odbędzie się wiosną 2018 w Mieście Mody PTAK w Rzgowie. Do zobaczenia!

Dołączcie do oficjalnej grupy PTAK PREMIERY na Facebooku.

WYSZUKIWARKA