Już po raz szósty w Mieście Mody PTAK w Rzgowie odbędzie się największe wydarzenie branży odzieżowej w Europie – tym razem w nowej, odświeżonej odsłonie. Zapraszamy na PTAK PREMIERY: Nowe kolekcje jesień-zima 2017 w dniach 15-17 września.

PTAK PREMIERY to uroczysta inauguracja nowego sezonu w polskiej modzie, połączona z pokazami i sprzedażą nowych kolekcji najlepszych producentów. Wydarzenie odbywa się w Mieście Mody PTAK dwa razy w roku, w cyklu jesień/zima i wiosna/lato – goszczą na nim światowej sławy gwiazdy oraz fani mody z kraju i zagranicy. Kreowane są tutaj nowe trendy obejmujące swoim zasięgiem całą Europę Środkową.

Podczas VI edycji święta FAST FASHION na wybiegu zobaczymy premierowe projekty i innowacyjne pomysły polskich projektantów. PTAK PREMIERY: Nowe kolekcje jesień-zima 2017 będą gratką dla właścicieli sklepów i butików odzieżowych – nie tylko z Polski, ale też z całej Europy. W jednym miejscu będzie można obejrzeć i kupić premierowe kolekcje od ponad 2500 producentów ubrań, na co dzień najemców Ptaka. Fani mody będą mieli okazję poznać nowe trendy, które opanują witryny sklepowe w nadchodzącym sezonie. Nie zabraknie również atrakcyjnych wydarzeń towarzyszących oraz gości specjalnych.

Podczas PTAK PREMIERY odbędzie się również uroczyste otwarcie Hali S – nowej hali w najpopularniejszym kompleksie handlowym w Ptaku, złożonym z hal A, B, C, D. W Hali S będzie można skorzystać z bogatej oferty odzieży i dodatków od najlepszych polskich producentów. Na galę otwarcia nowej hali zapraszamy 15 września 2017 o godzinie 12:00 do Hali S.

PTAK jest największym w Europie Środkowej kompleksem łączącym sprzedaż hurtową i detaliczną odzieży. Miejsce to rozpoczęło swoją działalność w 1993, a dziś jest centrum eksportu polskiej mody na rynki światowe. Miasto Mody PTAK usytuowane jest w sercu Polski, bezpośrednio przy głównym węźle komunikacyjnym: na skrzyżowaniu autostrady A1 z drogą ekspresową S8.

PTAK PREMIERY: Nowe kolekcje jesień-zima będą mieć miejsce w Mieście Mody w Rzgowie w dniach 15-17 września 2017. A już teraz zapraszamy na nasze wydarzenie na Facebooku – DOŁĄCZ.

 

WYSZUKIWARKA