Magazyn Miasto Mody by PTAK

Od niedzieli, 10 września na terenie Miasta Mody PTAK dostępny będzie nowy, darmowy magazyn o polskiej modzie zatytułowany „Miasto Mody by Ptak”.

Magazyn skierowany jest do klientów hurtowych i detalicznych oraz najemców Miasta Mody PTAK i powstał, aby przybliżyć modę prezentowaną przez polskich producentów odzieży, butów i dodatków.

Na łamach magazynu „Miasto Mody by Ptak” poruszane będą aspekty związane z modą, urodą, trendy na obecny i przyszły sezon oraz wiele innych tematów. Zadaniem magazynu jest inspirowanie fanów mody i stworzenie najlepszego magazynu shoppingowego.

W pierwszym numerze magazynu przeczytacie m.in. o Edycie Górniak i jej nowej kolekcji, Ptak Premierach i nowych trendach na sezon jesień/zima oraz inspiracjach na wiosenne kolekcje. W środku znajdziecie również wywiad z Patrizią Guccci, wywiad z siostrami Barna stojącymi za prężną marką Blue Shadow oraz profesjonalne sesje zdjęciowe z udziałem kolekcji producentów dostępnych w Ptaku i informacje, gdzie co znaleźć.

To i wiele więcej znajdziecie w „Mieście Mody by Ptak” całkowicie za darmo już od 10 września we wszystkich halach Miasta Mody.

 

POBIERZ MAGAZYN

WYSZUKIWARKA