Z okazji uroczystej inauguracji nowego sezonu w polskiej modzie, dla wszystkich odwiedzających PTAK PREMIERY przygotowaliśmy wielką niespodziankę: do wygrania jest pula aż 18 000 zł na zakupy hurtowe!

Miasto Mody PTAK zaprasza do udziału w niepowtarzalnym konkursie dla klientów hurtowych. Warunkiem uczestnictwa jest zrobienie zakupów hurtowych w dowolnych sklepach w Nowej Hali G w Ptaku w dniach 15-17 września 2017. Trzy osoby z fakturami za zakupy na najwyższą łączną kwotę wygrywają pieniądze!

Nagrody w postaci voucherów na zakupy hurtowe we wszystkich sklepach w Nowej Hali G zostaną przekazane zwycięzcom 17 września 2017 o godzinie 14:00, na scenie głównej PTAK PREMIERY w Nowej Hali G.

Faktury uczestniczące w konkursie należy okazać w punkcie rejestracji w lokalu 267 w Nowej Hali G, czynnym w piątek (15.09) w godz. 7:00-13:00, w sobotę (16.09) w godz. 9:00-13:00 lub w niedzielę (17.09) w godz. 7:00-11:00.

PTAK PREMIERY to największe wydarzenie w polskiej modzie, które odbywa się w Mieście Mody PTAK dwa razy w roku, w cyklu jesień/zima i wiosna/lato. Goszczą tutaj światowej sławy gwiazdy oraz fani mody z kraju i zagranicy. Kreowane są tutaj nowe trendy obejmujące swoim zasięgiem całą Europę Środkową.

Podczas VI edycji święta Fast Fashion na wybiegu zobaczymy premierowe projekty i innowacyjne pomysły polskich projektantów. PTAK PREMIERY: Nowe kolekcje jesień-zima będą gratką dla właścicieli sklepów i butików odzieżowych – nie tylko z Polski, ale też z całej Europy. W jednym miejscu będzie można obejrzeć i kupić premierowe kolekcje od ponad 2500 producentów ubrań.

Zapraszamy do Miasta Mody PTAK w Rzgowie w dniach 15-17 września 2017. Dołączcie do modowego wydarzenia na Facebooku już teraz!

Regulamin konkursu można znaleźć tutaj.

 

WYSZUKIWARKA