W piątek 27 lipca Miasto Mody Ptak odwiedzili wyjątkowi Goście – z dalekiej Republiki Konga przybyli do nas Kupcy, zainteresowani rozpoczęciem długofalowej współpracy na import ubrań od Polskich Producentów.

Podczas wizyty mieli szansę zwiedzić stoiska handlowe w Mieście Mody Ptak, gdzie na własne oczy przekonali się o wysokiej jakości i różnorodności kolorów, wzorów oraz fasonów polskich ubrań i dodatków, a także zobaczyli najnowsze kolekcje i poznali  trendy, które dominować będą w nadchodzących sezonach. Dowiedzieli się również, jakie korzyści niesie ze sobą współpraca z tak dużym graczem, jak Ptak Fashion City. Nasi Goście byli pod wielkim wrażeniem ogromu Miasta Mody, nowoczesnej infrastruktury i bogatej oferty współpracy.

To kolejny dowód na to, że Centrum Handlowe Ptak cieszy się olbrzymią renomą, a wieści o jakości produktów Polskich Producentów odzieży i profesjonalnym podejściu do Kontrahentów docierają w najdalsze zakątki świata.  To także ogromna szansa, by odzież oferowana przez naszych najemców trafiła do jeszcze większego grona odbiorców. Do tej pory produkty oferowane w Mieście Mody Ptak dotarły już między innymi do Kupców i klientów z Rosji, Litwy, Węgier, Ukrainy, Białorusi, Łotwy, Bułgarii, Wielkiej Brytanii czy Niemiec.

Cieszymy się, że Miasto Mody Ptak, będące największym w Europie Środkowej Centrum Handlowym łączącym sprzedaż hurtową i detaliczną odzieży i dodatków, doceniane jest na całym świecie i efektywnie przyciąga kolejnych zainteresowanych bogatym asortymentem.

WYSZUKIWARKA