W związku z brakiem wolnych miejsc i ogromnym zainteresowaniem stoiskami w Centrum Handlowym Ptak, zarząd Ptak S.A. podjął decyzję o budowie nowej hali. Z dumą ogłaszamy, że Centrum Handlowe wkrótce powiększy się o Halę S!

Hala S będzie zlokalizowana w najlepszym miejscu w Centrum, w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu hal A, B, C i D. Hala S będzie najnowocześniejszym obiektem handlowym w Centrum Handlowym Ptak.

Hala S oferować będzie aż 8000 m2 powierzchni handlowej i da możliwość robienia modnych zakupów w najbardziej komfortowych warunkach. Będzie to wyjątkowa okazja dla producentów i importerów odzieży, którzy już wyrażają duże zainteresowanie stoiskami handlowymi w nowej hali. Budowa Hali S ruszy wkrótce.

Centrum Handlowe Ptak jest największym w Europie Środkowej kompleksem łączącym sprzedaż hurtową i detaliczną ubrań oraz centrum eksportu polskiej odzieży na rynku światowe. Zlokalizowane w Rzgowie koło Łodzi Centrum Handlowe jest najpopularniejszym miejscem zaopatrzenia sklepów i butików odzieżowych. W Mieście Mody Ptak można znaleźć ponad 2500 sklepów producentów i importerów ubrań, obuwia i akcesoriów, w tym 2000 polskich marek modowych.

WYSZUKIWARKA