PTAK to największe i najpopularniejsze centrum handlu hurtowego odzieżą w Europie. Od lat polska odzież przyciąga do Rzgowa miliony klientów z całego świata, a stoiska w Ptaku kojarzone są z pewnym sukcesem.

Z uwagi na ogromne zainteresowanie stoiskami handlowymi w Mieście Mody PTAK oraz na brak wolnych powierzchni, zarząd Ptak S.A. podjął decyzję o rozbudowie najpopularniejszego kompleksu handlowego w Ptaku, złożonego z hal A, B, C, D. Z dumą ogłaszamy, że Miasto Mody wkrótce powiększy się o Halę S!

  • Hala S będzie nowoczesnym obiektem handlowym oferującym atrakcyjne stoiska o powierzchniach od 42 m2, a łączna powierzchnia hali wyniesie 8000 m2.
  • Hala S będzie znajdowała się w bezpośrednim sąsiedztwie hali D, od strony ulicy Tuszyńskiej, przy największym parkingu w Ptaku, co dodatkowo wpływa na jej atrakcyjność.
  • Hala S będzie wyróżniać się stoiskami z wejściami bezpośrednio z parkingu – tylko 20 stoisk będzie dostępnych w tej formule.

Podpisywanie umów najmu rozpocznie się dnia 19 maja o godzinie 10:00 w siedzibie firmy w Rzgowie, przy ul. Żeromskiego 6.

UWAGA! W związku z ogromnym zainteresowaniem miejscem w Hali S, informujemy, że o wyborze lokalizacji decydować będzie kolejność podpisanych umów.

 

PTAK jest największym w Europie Środkowej kompleksem łączącym sprzedaż hurtową i detaliczną ubrań oraz centrum eksportu polskiej odzieży na rynku światowe. Zlokalizowane w Rzgowie koło Łodzi Miasto Mody jest najpopularniejszym miejscem zaopatrzenia sklepów i butików odzieżowych. Można tu znaleźć ponad 2500 sklepów producentów i importerów ubrań, obuwia i akcesoriów, w tym 2000 polskich marek modowych.

Hala S będzie oddana do użytku we wrześniu 2017 roku.

 

 

Potrzebujesz informacji? Zadzwoń!

+48 42 214 19 44

WYSZUKIWARKA