Najgorętsze nazwiska polskiej mody pojawią się na PTAK PREMIERACH w dniach 15-17 września 2017 – do grona gości specjalnych dołączyli właśnie projektanci Paprocki&Brzozowski.
Duet designerów tworzą Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski działający pod wspólną marką od 2000 roku. Dwaj absolwenci Wydziału Tkanin i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi tworzyli kolekcje dla najbardziej znanych polskich marek odzieżowych. Na koncie mają wiele nagród i tytuł „Projektantów Roku” magazynu Elle. W ich kreacjach pokazują się największe gwiazdy polskiego show-biznesu.
PTAK PREMIERY to najmodniejsze wydarzenie sezonu w Polsce. Miasto Mody PTAK w Rzgowie odwiedzą najbardziej znani projektanci i najlepsi producenci odzieży. Wśród gości są Maciej Zień, Edyta Górniak, Maja Sablewska, Patrizia Gucci i MMC.
W dniach 15-17 września w Nowej Hali G w Ptaku odbędzie się ponad 30 pokazów mody, a 2500 producentów pokaże swoje premierowe kolekcje jesień/zima 2017. Będzie to okazja, żeby poznać nowe trendy oraz kupić nowe kolekcje.
Zapraszamy do dołączania do naszego wydarzenia na Facebooku. Darmowe bilety na PTAK PREMIERY można jeszcze odebrać TUTAJ.

WYSZUKIWARKA