Najgorętsze nazwiska polskiej mody pojawią się na PTAK PREMIERACH w dniach 15-17 września 2017 – do grona gości specjalnych dołączyli właśnie projektanci Paprocki&Brzozowski.
Duet designerów tworzą Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski działający pod wspólną marką od 2000 roku. Dwaj absolwenci Wydziału Tkanin i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi tworzyli kolekcje dla najbardziej znanych polskich marek odzieżowych. Na koncie mają wiele nagród i tytuł „Projektantów Roku” magazynu Elle. W ich kreacjach pokazują się największe gwiazdy polskiego show-biznesu.
PTAK PREMIERY to najmodniejsze wydarzenie sezonu w Polsce. Miasto Mody PTAK w Rzgowie odwiedzą najbardziej znani projektanci i najlepsi producenci odzieży. Wśród gości są Maciej Zień, Edyta Górniak, Maja Sablewska, Patrizia Gucci i MMC.
W dniach 15-17 września w Nowej Hali G w Ptaku odbędzie się ponad 30 pokazów mody, a 2500 producentów pokaże swoje premierowe kolekcje jesień/zima 2017. Będzie to okazja, żeby poznać nowe trendy oraz kupić nowe kolekcje.
Zapraszamy do dołączania do naszego wydarzenia na Facebooku. Darmowe bilety na PTAK PREMIERY można jeszcze odebrać TUTAJ.