Znamy kolejną gwiazdę PTAK PREMIERY! Bardzo się cieszymy, że VI edycję święta Fast Fashion odwiedzi ulubiona doradczyni wizerunkowa Polaków – Maja Sablewska.

PTAK PREMIERY to uroczysta inauguracja nowego sezonu w polskiej modzie. W dniach 15-17 września 2017 najlepsi producenci – na co dzień najemcy Ptaka – zaprezentują w Mieście Mody w Rzgowie swoje nowe kolekcje odzieży na sezon jesień/zima 2017/18.

Maja Sablewska znana jest z niezwykle popularnych programów TVN Style, m.in. „Sablewskiej sposób na modę”. Współpracowała z największymi markami kosmetycznymi jako doradca wizerunkowy, zaprojektowała własną linię odzieżową. Gwiazda odwiedzi Miasto Mody PTAK, gdzie przeprowadzi lekcje stylu i porady wizerunkowe dla odwiedzających PTAK PREMIERY.

VI edycja największego wydarzenia w polskiej modzie odbędzie się w Mieście Mody w Rzgowie od 15 do 17 września 2017 i będzie gratką dla właścicieli sklepów i butików odzieżowych – nie tylko z Polski, ale również z całej Europy. W jednym miejscu będzie można zobaczyć i kupić premierowe kolekcje od ponad 2500 producentów ubrań.

Już teraz zapraszamy do dołączania do modowego wydarzenia na Facebooku!

WYSZUKIWARKA