Już w dniach 15-17 września Miasto Mody PTAK odwiedzą znakomici projektanci oraz najlepsi polscy producenci odzieży, którzy podczas PTAK PREMIERY zaprezentują publiczności swoje nowe kolekcje na sezon jesień/zima 2017/18.

Niezmiernie nam miło, że wśród gości specjalnych PTAK PREMIERY będzie jeden z najbardziej rozchwytywanych polskich designerów – Maciej Zień. Projektant zaprezentuje na wybiegu pokaz swoich stylizacji z kolekcji Ptakmoda oraz wręczy nagrody dla wybranych przez siebie polskich producentów.

Zień znany jest ze swoich kolekcji inspirowanych francuskimi trendami prêt-à-porter i haute couture oraz z niepowtarzalnych sukien ślubnych, które są spełnieniem marzeń każdej kobiety. Jego kreacje cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród fashionistów, jak i regularnych miłośniczek modowych zakupów.

Maciej Zień współpracował już z Miastem Mody PTAK przy okazji kolekcji Ptakmoda Select by Maciej Zień, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem w sezonie wiosna/lato 2016.

PTAK PREMIERY to uroczysta inauguracja nowego sezonu w polskiej modzie. VI edycja święta Fast Fashion odbędzie się w Mieście Mody w Rzgowie w dniach 15-17 września 2017 i będzie gratką dla właścicieli sklepów i butików odzieżowych – nie tylko z Polski, ale też z całej Europy. W jednym miejscu będzie można obejrzeć i kupić premierowe kolekcje od ponad 2500 producentów ubrań.

Już teraz zapraszamy do dołączania do wydarzenia na Facebooku.

WYSZUKIWARKA