Z dumą ogłaszamy kolejnego gościa PTAK PREMIERY! Odwiedzi nas jedna z największych gwiazd polskiej muzyki i od niedawna projektantka mody – Edyta Górniak!

PTAK PREMIERY to uroczysta inauguracja nowego sezonu w polskiej modzie. W dniach 15-17 września w Mieście Mody Ptak w Rzgowie swoje nowe kolekcje zaprezentuje 2500 producentów i importerów odzieży. Święto Fast Fashion połączone jest ze sprzedażą kolekcji – podczas PTAK PREMIERY wszyscy producenci prowadzić będą regularną sprzedaż.

Na scenie głównej w Nowej Hali G odbędzie się ponad 30 pokazów mody, w tym prezentacja ekskluzywnej kolekcji Imagine by Edyta Górniak. Ubrania zaprojektowane przez gwiazdę będzie można kupić na miejscu, podczas wydarzenia. Diwa muzyki pop zaczaruje również gości swoim niepowtarzalnym głosem podczas sobotniej gali wieczornej w Nowej Hali G.

Poprzednia linia odzieżowa Edyty Górniak dostępna jest w sprzedaży hurtowej i detalicznej w sklepie Ptakmoda w Nowej Hali G i na ptakmoda.com. Oprócz Edyty Górniak, VI edycję PTAK PREMIERY odwiedzą również m.in. Maciej Zień, duet Paprocki&Brzozowski, Patrizia Gucci i Maja Sablewska.

Premiera nowych kolekcji jesień-zima 2017 będzie mieć miejsce we wszystkich obiektach Miasta Mody PTAK w Rzgowie w dniach 15-17 września 2017. Nie czekaj – odbierz bezpłatny bilet już teraz!

Już teraz zapraszamy do dołączania do wydarzenia na Facebooku.

WYSZUKIWARKA