W ostatni weekend Miasto Mody Ptak powiększyło swoją ofertę o park rozrywki dla dzieci Candy Park – gigantyczny park dmuchańców! Uroczyste otwarcie i świętowanie trwało dwa dni, przynosząc moc atrakcji i dobrej zabawy.

Candy Park to największy w regionie kryty park dmuchańców – na powierzchni 2000 mkw. czekają gigantyczne dmuchane atrakcje takie jak labirynt, tor przeszkód, basen z piłeczkami czy wysoka na 8 metrów zjeżdżalnia, a na młodsze dzieci czeka specjalna strefa dla najmłodszych. Do dyspozycji rodziców pozostaje przestronna kawiarnia z bogatym wyborem pysznych ciast.

Otwarcie okazało się ogromnym sukcesem, od rana ustawiały się kolejki chętnych do zabawy dzieci, na które czekało mnóstwo atrakcji, takich jak konkursy z super nagrodami, piniata po brzegi wypełniona cukierkami i niespodziankami czy specjalnie pokazy magii i iluzji oraz spektakularne balonowe show! Na naszych gości czekały również takie atrakcje jak malowanie buziek, tatuaże czy robienie zwierzątek z balonów.

Jak na otwarcie przystało, nie zabrakło dużych nazwisk – w sobotę odwiedziła nas Lenka z kanału Youtube „Hejka tu Lenka”, która wraz z braciszkiem Marcelkiem spędziła długie godziny na zabawie w Candy Park.

Podczas uroczystego otwarcia odbyły się również flagowe Candy Warsztaty – pokazy robienia cukierków i lizaków.

Wielkie otwarcie przyniosło mnóstwo zabawy, radości i emocji. Wszystkim obecnym bardzo dziękujemy, a tych, którym nie udało się dotrzeć, serdecznie zapraszamy do Candy Parku!

WYSZUKIWARKA