Minęło już 6 lat od wielkiego otwarcia Ptak Outlet – największego w Polsce Centrum sprzedaży outletowej, w którym ponad 100 światowych marek odzieży i dodatków, przez cały rok oferuje produkty tańsze minimum 30 % od cen tych samych produktów w regularnych galeriach handlowych. To było wspaniałe 6 lat pełne radości z udanych zakupów!

Specjalnie z tej okazji już od 26 do 28 października zapraszamy na huczne świętowanie 6. urodzin Ptak Outlet – czekają na Was super atrakcje!

Przede wszystkim w te urodziny to my rozdajemy prezenty – i to jakie! W urodzinowy weekend przyjdź do Ptak Outlet, zrób zakupy w jednym z ponad 100 sklepów światowych marek, weź udział w urodzinowym konkursie i zgarnij niesamowite urodzinowe prezenty! Co zrobić, by zgarnąć nasze niespodzianki? W dniach 26-28 października przyjdź do Ptak Outlet, zrób zakupy za minimum 250 zł i zarejestruj swoje paragony w punkcie rejestracyjnym, znajdującym się w lokalu nr 47 – czekają tam na Ciebie niesamowite prezenty, między innymi modne krawaty Lavard, zestawy kosmetyków z Mydlarni u Franciszka, torby Evy Minge, broszki Solar, bony na zakupy, akcesoria i sprzęty kuchenne, kubki termiczne, świece i woski zapachowe Yankee Candle, kosmetyki, akcesoria sportowe czy bezpłatne karty wstępu do parku rozrywki dla dzieci Candy Park Rzgów! Prezenty rozdajemy w sobotę i w niedzielę w godzinach 10:00 – 18:00 lub do wyczerpania prezentów – zapraszamy!

Dodatkowo przygotowaliśmy 3 nagrody główne dla osób, które w dniach 26-28 października zrobią zakupy za najwyższą sumę:

najnowszy iPhone Xs – legendarny gadżet i niezawodny smartfon w jednym, w najnowszej gorącej odsłonie!
Ekspres do kawy Krups – prawdziwa gratka dla wszystkich smakoszy kawy, już nie będziesz musiał wychodzić z domu by napić się ulubionej małej czarnej!
Play Station 4 – idealne dla tych, którzy uwielbiają przenosić się w wirtualny świat przygód i adrenaliny!
…i wiele innych fantastycznych prezentów!

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

Z okazji naszych urodzin przygotowaliśmy również niesamowite rabaty do 70% – czekają super okazje od Twoich ulubionych outletowych marek, między innymi:
Levi’s – czwarty zakupiony produkt jedynie za 1 zł
U.S. Polo – do -70 % od ceny detalicznej na wybrany asortyment
Bytom – 2+1 na wybrany asortyment
Nike – do -70 % od ceny outletowej na wybrany asortyment
Douglas – zapach damski Balenciaga 50ml z 329 zł na 199 zł
Lee Cooper – drugi produkt 50% taniej
Monnari – do -70 % od ceny detalicznej na cały asortyment

I wiele innych fantastycznych promocji – wśród urodzinowych rabatów każdy znajdzie coś dla siebie!

Tradycyjnie już w urodzinową niedzielę o godzinie 12:00 wszystkich Gości Ptak Outlet zapraszamy na wspólne świętowanie i słodki poczęstunek – pyszny tort urodzinowy!

Zapraszamy na nasze wszystkie urodzinowe atrakcje i promocje już od 26 do 28 października podczas szóstych urodzin Ptak Outlet! Do zobaczenia!

WYSZUKIWARKA