Konrad Lingerie

 Kategorie: bielizna

Bielizna Konrad, czyli flirtując z kobiecością

Bielizna Konrad – zmieniają się kobiety, a my razem z nimi. Seksowna bielizna do pracy, wieczorowy gorset na co dzień. Rozwijamy się już od 1990 roku i ponad dwie dekady naszych doświadczeń pokazują, że potrzeby oraz role kobiet we współczesnym świecie cały czas zmieniają się. Coraz bardziej aktywne w życiu prywatnym i zawodowym, otwarte na świat, nowe smaki i pejzaże.

Bielizna Konrad – na tropie nowości. Systematycznie wprowadzamy nowoczesne technologie i materiały: lekką i wytrzymałą mikrofibrę, termoaktywny Meryl®, włoską satynę Boselli. W dodatkach niepodzielnie królują delikatne koronki, hafty i gipiury z Francji, Włoch, Hiszpanii i Szwajcarii.

Bielizna Konrad – design, czyli co w modzie piszczy. Świat bielizny inspirowany jest współczesnymi trendami. Dwa razy do roku odwiedzamy Paryż, aby poznać tendencje i kolory, które styliści typują na bestsellery. W naszych kolekcjach znajdziesz propozycje wiosenno-letnie i jesienno-zimowe oraz kolekcję bazową dostępną przez cały rok.

Bielizna Konrad – obudź zmysły. Proponujemy świetnie skrojone biustonosze typu push-up, zwiewne koszulki i sekret uwodzicielki, czyli pasy do pończoch i gorsety. A dla krągłych bogiń przygotowaliśmy bieliznę do miseczki H. Zrób z nami swoją listę marzeń i życzeń. Kilka doskonale dopasowanych biustonoszy zmienia wygląd i dodaje pewności siebie. Zapraszamy do salonów bielizny w całej Polsce.

Bielizna – tajna broń każdej z nas i zaufana przyjaciółka.

Zobacz również:

WYSZUKIWARKA

Modo w Ptaku