LAURA LAUDI

 In galanteria i dodatki, inne

Klientko, jeśli jesteś indywidualistką, lubisz wyglądać oryginalnie to zapraszamy Cię do punktów sprzedaży Laury Laudi. Stworzyliśmy je bowiem dla kobiet takich jak Ty.
Zajmujemy się sprzedażą wszelkiego typu dodatków: biżuterii, szali, pasków i czapek. Nasze produkty są odbiciem tego, co można zobaczyć na paryskich i mediolańskich pokazach mody. Proponowany przez Laurę Laudi asortyment jest bardzo szeroki. Obecnie mamy w sprzedaży kilka tysięcy najmodniejszych dodatków. Nasi francuscy dostawcy oferują topowe kolekcje przez cały rok, które uzupełniamy z dużą częstotliwością. Staramy się zaspokoić każdy gust, również i ten niezwykle wyrafinowany. Najważniejsza jest satysfakcja Klientek, dlatego współpracujemy wyłącznie z dostawcami oferującymi kolekcje najlepszej jakości.
Wiadomo, że styl kreują dodatki, które czasem nawet bardziej niż suknia, mogą podkreślić indywidualność. Tę znaną zasadę stosujemy w naszych punktach sprzedaży nadając im charakterystyczny i pełen elegancji, ale jednakowy wystrój, dzięki któremu jesteśmy rozpoznawalni. Profesjonalna i miła obsługa pomaga tak dobrać dodatki, by uzupełniały one strój i podkreślały urodę każdej z Pań. Bogaty asortyment pozwala na doskonałe ich dopasowanie.

WYSZUKIWARKA

Grek w Ptaku