1. Kto może przystąpić do projektu?

W PTAK DROPSHIPPING udział brać mogą jedynie legalnie działające, zarejestrowane podmioty gospodarcze na terenie Unii Europejskiej, które posiadają platformę sprzedaży e-commerce.

2. Jakie są opłaty związane z przystąpieniem do projektu?

Przystąpienie do naszego modelu sprzedaży jest całkowicie darmowe! Nie pobieramy opłat aktywacyjnych, nie podpisujemy również umów. Wszystko opiera się o regulamin usługi.

3. Jak szybko wysyłacie zamówienia?

90% zamówień realizowanych jest tego samego dnia roboczego. Maksymalny czas wysyłki to 7 dni roboczych. Istnieje możliwość nie realizacji zamówienia ze względów technicznych lub logistycznych (brak stanu magazynowego). O takiej sytuacji informujemy Cię mailowo lub telefonicznie. Obecnie poziom realizacji detalicznej naszych klientów to 99,5%.

4. Czy przyjmujecie zwroty zamówień?

Nasza firma współpracuje z Tobą w modelu B2B i nie obsługuje zwrotów od klientów detalicznych. Możliwe jest jednak wynajęcie przestrzeni magazynowej w naszej centrali i przyjmowanie pod naszym adresem Twoich zwrotów!

5. Jaką macie Państwo politykę cenową?

Nie stosujemy sztywnych zasad cenowych – partner składając zamówienie płaci cenę podaną za produkty. To za ile sprzedaje jest jego indywidualną sprawą w którą nasza firma nie ingeruje.

6. Czy są minima logistyczne zamówień?

Nie. Realizujemy każdy zamówienie nawet na jedną sztukę.

7. Jakie mam prawo do Waszych materiałów graficznych / tekstowych etc.?

Każdy ma prawo do wykorzystania naszych materiałów tylko w celu sprzedaży online. Każde inne wykorzystanie naszych materiałów jest surowo zabronione!

8. Jak wyglądają płatności za zamówienia?

Każde zamówienie opłacane jest z góry. W przypadku realizacji powyżej 100 zamówień miesięcznie dla Twojego sklepu istnieje możliwość wystawienia faktury VAT terminowej po podpisaniu stosownej umowy.

9. Czy oferta Ptak Dropshipping to ten same produkty co Ptak Fashion City?

100% produktów PTAK DROPSHIPPING pochodzi z oferty naszej hurtowni online.

10. Jak często aktualizowane są stany magazynowe?

Stany magazynowe aktualizowane są w naszej hurtowni dwa razy dziennie.