Bremi

 In галантерея и аксессуары, мужская одежда, обувь

REMI prowadzi działalność od 1987r. Od tego czasu nasza firma zdobyła trwałą i stabilną pozycję na rynku oraz wiarygodność wśród partnerów handlowych. Specjalizujemy się w produkcji pasków ze skóry naturalnej i wysokiej jakości skóry syntetycznej. Stosujemy okucia i klamry najlepszych producentów z całego świata, co gwarantuje ciekawe wzornictwo i wysoką jakość wykonania. Nasze produkty można nabyć w ok. 2000 punktach na terenie kraju i za granicą.

Nasze towary dostarczane są w szerokiej gamie do salonów odzieżowych, sklepów z galanterią oraz hurtowni. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym popartym doświadczeniem i umiejętnościami naszego personelu. Tworzymy zespół pasjonatów dobrych produktów i modnych wzorów a zarazem profesjonalistów w handlu.

Stale wzbogacamy naszą ofertę zwracając uwagę na dobrą jakość, styl, cenę oraz zadowolenie naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie oraz nieustanne dostosowywanie się do nowych trendów spowodowało, że firma BREMI stała się znanym i cenionym producentem w kraju i za granicą.

WYSZUKIWARKA